Hea meeskonnatöö - Madrid 2018

Robin Hiseman

10. aprill 2011
Robin Hiseman
Disainer

Robin Hiseman, arhitekt uus golfiväljak mõeldud Madrid pakkumine võõrustada 2018 Ryder Cup, annab isikliku ülevaate oma tööst võitnud pakkumise väljakuulutamist kangasteljed.

Oodata on peaaegu läbi. 17. mail 2011 Ryder Cup Euroopa kuulutab, millises riigis on antud õigus võõrustada Ryder Cup 2018.

Minu kaasamine protsessi on golfiväljak arhitekt Hispaania pakkumise läbi minu ametikoht Euroopa Golf Design.

Tegelesime Hispaania Golf Föderatsiooni hinnata valikut võimalike asukohtade ümber kapitali Madrid, kui nad on kindlaks teinud, et olemasolevad varud kursused ei olnud võimeline hosting ürituse skaala kaasaegne Ryder Cup.

Meil kiiresti lahendatakse üsna suurepärane krunt nõmme, kõrval linna Tres Cantos, mõned 15 kilomeetrit põhja pool linna. See lahendamata vara hõlmab 230 hektarit kergelt taimkattega, avatud niidud, koos spectacular seisukohti suunas Sierra Guadarrama mäestikus. See meenutas mulle kohe ilus glaciated maastik Gleaneaglesi, Šotimaal, kus 2014 Ryder Cup on lavastatud. Tõepoolest, see tundus peaaegu nagu oli golfiväljak seal minevikus, nii et sobib suurepäraselt oli maastik nõuded maailmatasemel golfiväljak.

See kõik on väga hästi võttes kaunis kohas, kuid Ryder Cup on umbes palju rohkem. Future Ryder Cup kohtades peame suutma ühendada põnev golfiväljak, mis on võimeline hosting 50000 fänni päev pärast ainult neli mängu, koos tohutu kaubandus-, toitlustus-, hotellindus ja meedia tegevuse piires muidugi. Alguses ja lõpus päeval näidendi need 50000 inimest tuleb kolinud ja eemal käigus kiiresti, efektiivselt ja mugavalt.

Meie ülesanne on Madridi mahutada kõik need mitmekesine ja nõudlik nõuetele, ilma kompromissi.

Pärast palju planeerimist ja fantastiline jõupingutusi pühendunud ja väga tihedalt meeskond, me usume, me oleme esitanud pakkumise pakett, mis puugid kõik lahtrid ja, kui see on valitud, parimaks Euroopa Ryder Cup koht ajaloos sündmus .

Minu tähelepanu keskmes olnud disain golfiväljak, mis, kui saame tukkuma, tahe ajal kõige kontrollida, analüüsida ja lahkas golfiväljak planeedil. Seega ei ole rõhk seal siis!

Aidata mind tohutult on puhas kvaliteet saidi minu käsutuses. See on kõige atraktiivsem sisemaal golfiväljak kohas ma kunagi näinud olen. Ma armastan seda, sest see on nüüd oma toores olekus, täis metsikut maitsetaimed, luud põõsaste, hispaania tamme ja karjatamine lambad. Tahan golfiväljak tuleb kaetult õrnalt üle olemasoleva maastikuga koos vähemalt kavaluse. Meil on ainult kavatse liikuda maa kui me peame. Enamasti me järgima loomuliku kuju ja säilitada põliste taimestik väljaspool mänguala koridorides.

See ei ole ebatüüpiline uue meistrivõistlustel golfiväljak, arendatakse põllu-ex-tootmismaa nõuda, pinnasetööd mahuga mitu miljonit kuupmeetrit ümber kujundada ja vormida maa eesmärgil pakkuda atraktiivseid "golfscape". Tres Cantos liigume lihtsalt 200.000 kuupmeetrit ja mis on enamasti arvele ehituse järved, kus meil on säilitada meie niisutusvee. See on Ryder Cup koht, mis on säilitamisel ja edendamisel looduskeskkonna tuum oma eetos.

Meie disain on juba läbinud range Keskkonnamõju hindamise ja meie uuenduslike vee kogumise ja ringlussevõtu kava sõnalt trotsib gravitatsiooni, et me saame kõige paremini välja iga tilk vihma, mis jääb meie maa.

Madrileños on kirglik oma linna ja kirglik sport. Madridi 2018 Ryder Cup pakkumine kajastab see kirg. See on kokku pandud imeline meeskond inimesi, kes tõesti hoolivad, et show loodavad nad usaldatakse lavastus on parem kui kunagi varem. Meie töö on teha nüüd ja meie pakkumisi saatus on käes Ryder Cup komitee. Kõik meist kaasatud otsida üksteist otse silma ja tean, et kõik on teinud parima, nad võivad. No kivi on jäänud vahendeid kasutama. No avenue uurimata. 17. mai saab olema suur päev.

Esile kõigepealt www.sportindustry.biz

 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Twitter
 • email
 • Reddit
 • RSS
 • Technorati
 
No Comments »

Pole veel kommentaare.


Jäta kommentaar