Hea meeskonnatöö - Madrid 2018

Robin Hiseman

10. aprill 2011
Robin Hiseman
Designer

Robin Hiseman, arhitekt uus golfiväljak mõeldud Madridi pakkumine võõrustada 2018 Ryder Cup, annab isiklikku teavet tema töö pakkumise võitja väljakuulutamist kangasteljed.

Oodata on peaaegu läbi. 17. mail 2011 Ryder Cup Euroopa kuulutab, millises riigis on antud õigus võõrustada Ryder Cup 2018.

Minu kaasamine protsessi on golfiväljak arhitekt hispaania pakkumine, läbi minu seisukoht Euroopa Golf Design.

Me tegelesid Hispaania Golf Föderatsiooni hinnata valik võimalike asukohtade ümber kapitali Madrid, kui nad on kindlaks teinud, et olemasolevad varud kursused ei olnud võimeline hosting korral skaalal kaasaegne Ryder Cup.

Oleme kiiresti arveldada üsna suurepärane krunt nõmm, mis külgneb linna Tres Cantos, umbes 15 kilomeetrit põhja pool linna. See lahendamata vara hõlmas 230 hektarit kergelt taimestikuga avatud rohumaad, suurepäraseid vaateid suunas Sierra Guadarramat mäestik. See tuletas mulle kohe ilus glaciated maastik Gleaneaglesi, Šotimaal, kus 2014 Ryder Cup on lavastatud. Tõepoolest, see tundus peaaegu nagu oli golfiväljak seal minevikus, mistõttu sobib suurepäraselt oli maastik nõuded maailmatasemel golfiväljak.

See kõik on väga hästi võttes kaunis kohas, kuid Ryder Cup on umbes palju rohkem. Future Ryder Cup kohtades peame suutma ühendada põnev golfiväljak, mis on võimeline hosting 50000 fänni päev pärast vaid nelja mänguga koos tohutu kaubandus, toitlustus, hotellindus ja meedia tegevuse piires muidugi. Alguses ja lõpus päeval näidendi need 50000 inimest tuleb kolinud ja eemale muidugi kiiresti, efektiivselt ja mugavalt.

Meie ülesanne Madridis on olnud, et mahutada kõik need erinevad ja nõudlik nõuetele, kompromisse tegemata.

Pärast palju planeerimist ja fantastiline jõupingutusi pühendunud ja väga tihedalt meeskond, me usume, et oleme esitanud pakkumise pakett, mis puugid kõik lahtrid ning, kui see on valitud, olla parim Euroopa Ryder Cup koht ajaloos sündmus .

Minu tähelepanu keskmes olnud disain golfiväljak, mis, kui saame tukkuma, tahe aja kõige kontrollida, analüüsida ja tükeldati golfiväljak planeedil. Nii et mingit survet seal siis!

Aidata mind tohutult on puhas kvaliteet sait minu käsutuses. See on kõige atraktiivsem sisemaa golfiväljak saidi ma kunagi näinud olen. Ma armastan seda, sest see on nüüd oma toores olekus, täis looduslike ürtide, luud põõsad, hispaania tammed ja karjatamise lambad. Ma tahan, et golfiväljak tuleb kaetult õrnalt üle olemasolev maastik, kus vähemalt kavaluse. Meil on ainult kavatse liikuda maa kui meil. Enamasti me järgida loomulikku kuju ning säilitada põliste taimestik väljaspool mänguala koridorides.

See ei ole ebatüüpiline uue meistrivõistlustel golfiväljak, arendada põllumajandussaaduste või ex-tootmismaa, nõuda pinnasetööd mahuga mitu miljonit kuupmeetrit ümber kujundada ja vormida maa eesmärgil pakub atraktiivne "golfscape". Tres Cantos, liigume lihtsalt 200.000 kuupmeetrit ja mis on enamasti arvele ehitamine järve, mis meil säilitada meie niisutusvee. See on Ryder Cup koht, mis on säilitamisel ja edendamisel looduskeskkonna keskmesse oma eetos.

Meie disain on juba läbinud range Keskkonnamõju hindamise ja meie uuenduslik vee kogumise ja ringlussevõtu kava sõnalt trotsib gravitatsiooni, et me saame kõige paremini välja iga tilk vihma, mis jääb meie maa.

Madrileños on kirglik oma linna ja kirglik sport. Madridi 2018 Ryder Cup pakkumine kajastab see kirg. See on kokku pandud imeline meeskond inimesi, kes tõesti hoolivad, et see show loodan, kellele usaldatakse lavastus on parem kui kunagi varem. Meie töö on tehtud nüüd ja meie pakkumised saatus on käes Ryder Cup komitee. Kõik meist kaasatud saab vaadata üksteist otse silma ja tean, et kõik on tehtud hästi kui võimalik. No kivi ei jäänud kivi peale. No avenue uurimata. 17. mai saab olema suur päev.

Soovitatavad kõigepealt www.sportindustry.biz

 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Twitter
 • email
 • Reddit
 • RSS
 • Technorati
 
No Comments »

Pole veel kommentaare.


Jäta kommentaar