Puikus komandinis darbas - Madridas 2018

Robinas Hiseman

10 Bal 2011
Robinas Hiseman
Dizaineris

Robinas Hiseman, naujos golfo skirtas Madrido pasiūlymą surengti 2018 Ryder Cup architektas, suteikia asmeninio įžvalgų savo darbą kaip laimėjusio pasiūlymo paskelbimas staklės.

Laukti beveik per. May 17 2011 Ryder Cup Europa skelbs, kurioje šalyje buvo apdovanotas teises apgyvendinti Ryder Cup 2018.

Mano dalyvavimas procese yra kaip golfo architektas Ispanijos pasiūlymą, per mano padėtyje Europos golfo dizainas.

Mes vykdė Ispanijos golfo federacijos įvertinti potencialių vietų aplink sostinę Madride, kai jie nustatė, kad esama akcijų kursų nebuvo galima hostingas su šiuolaikinio Ryder Cup masto renginį pasirinkimą.

Mes greitai atsiskaitoma gana didinga sklypas viržiais, esančios prie Tres Cantos miesto, apie 15 kilometrų į šiaurę nuo miesto. Šis neįvykdyti turtas apėmė 230 hektarų lengvai augmenija, atviros pievos, su įspūdingais vaizdais link Siera Guadarrama kalnų. Tai man priminė nedelsiant gražus glaciated vietovėje Gleneagles, Škotijoje, kur 2014 Ryder Cup bus etapais. Iš tiesų, jis atrodė tarsi ten buvo golfo aikštynas yra praeityje, todėl puikiai tinka buvo į dėl pasaulinės klasės golfo reikalavimus reljefas.

Tai labai gerai, turintys gražus svetainę, bet Ryder Cup yra apie daug daugiau nei tai. Ateities Ryder Cup vietose turi gebėti derinti jaudinantis golfo aikštynas su talpinimas 50.000 gerbėjų dieną, po vos keturių mačų galimybes, kartu su dideliu prekiavimo, maitinimo, svetingumo ir žiniasklaidos operacijų per kurso ribų. Pradžioje ir nuo tos dienos pjesę pabaigoje šie 50.000 žmonės turi būti perkeltas į ir nuo kurso greitai, efektyviai ir patogiai.

Mūsų užduotis Madride buvo sutalpinti visus šiuos įvairius ir reikliausių reikalavimus, be jokių kompromisų.

Po ilgų planavimo ir fantastinis pastangų iš atsidavę ir labai glaudi komanda, mes manome, mes pristatė siūlomą paketą, erkių visus langelius ir, jei pasirinkta būti geriausias Europos Ryder Cup vieta iš renginio istorijoje .

Mano dėmesys buvo ant golfo, kuris, jei mes gauti kinkuoti, valia tam tikrą laiką būti labiausiai kruopščiai išanalizuoti ir išpjaustytų golfo planetoje dizainas. Taigi jokio spaudimo ten tada!

Padėti man be galo yra grynas kokybė svetainėje mano žinioje. Tai patraukliausių vidaus golfo svetainė aš kada nors matė. Aš myliu ją, nes ji yra dabar, jos neperdirbus, pilnas laukinių žolelių, šluota krūmų, ispanų ąžuolai ir ganyklas avių. Noriu, golfo laukas turi būti Puoštas švelniai virš esamo reljefo, su išradimais minimumo. Mes tik ketina perkelti žemę, jei mes turime. Nes didžioji dalis, mes sekti gamtos kontūrus ir išsaugoti vietinę augmeniją ne iš žaidimo koridorių.

Tai nėra netipiškas naujo čempionato golfo, sukurta žemės ūkio arba ex-pramoninis žemės, reikalauti žemės kasimo apimtis keletą milijonų kubinių metrų pertvarkyti ir formuoti žemės, teikdamos patrauklią "golfscape" tikslais. Tuo Tres Cantos, mes judėti tik 200,000 kubinių metrų, ir kad daugiausia sudarė iki ežerų, kurioje mes turime saugoti savo laistymo vanduo statybos. Tai Ryder Cup vieta, kuri turi išsaugoti ir pagerinti natūralią aplinką, tuo pat šerdies jos etosas.

Mūsų dizainerių jau praėjo griežtą Poveikio aplinkai vertinimo ir mūsų naujovišką vandens surinkimo ir perdirbimo sistemą, gana pažodžiui neišsprendžiamų sunkumą, siekiant užtikrinti, kad mes gauti maksimalią naudą iš kiekvieno lietaus lašas, kuris patenka į mūsų žemę.

Madrileños yra aistringai apie savo miestą ir aistringai apie sportą. Madrido 2018 Ryder Cup pasiūlymas atspindi aistrą. Jis buvo išleistas kartu nuostabų komanda žmonių, kurie tikrai rūpinasi, kad parodyti, kad jie tikisi, kad jai būtų patikėta pastatymas yra geriau, nei ji kada nors buvo anksčiau. Mūsų darbas yra atliekamas dabar ir mūsų pasiūlymai likimas yra iš Ryder Cup komiteto rankas. Visi mes dalyvauti gali atrodyti tarpusavyje tiesiai į akis ir žinau, kad visi padarė geriausia, ką gali. Nėra akmuo buvo paliktas visas galimybes. Nėra Avenue Neatrastų. 17 Geg bus didelis dieną.

Populiariausios pirmiausia www.sportindustry.biz

 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Twitter
 • email
 • Reddit
 • RSS
 • Technorati
 
Komentarų nėra »

Dar nėra komentarų.


Palikite komentarą