Další zářez na Rack

Robin Hiseman

09.11.2009
Robin Hiseman
Návrhář

V roce 2001, dlouho předtím, než se objevil zaměstnání s EGD na obzoru, jsem psát články pro National Golf časopisech. Jeden z nich, pro skotské golfové mag, "bunkered", se zabýval dopadem moderní technologie na konstrukci našich historických golfových hřišť. Chcete-li zvýraznit bod jsem vymyslel apokalyptický scénář, kdy R & A byli nuceni opustit Old Course jako otevřené místo. Popsal jsem poslední akt jeho ponižující zániku v rukou drzý, dospívající zázrak, který po obdržení Claret Jug, okamžitě prohlásí, že je ukončení "skutečný" golf soustředit na ziskovější "Virtual Golf World Series '. V článku je uveden níže, takže si můžete přečíst sami, ale v souhrnu se předpokládalo postupné deformaci a natahování The Old Course, aby odpovídala vytrvalé pochod zařízení technologie, až se rozhodl, že profesionální golf přerostla Old Course a musí jít dál.

Bunkered Magazine - červen 2001 (klikněte pro zobrazení PDF)

A tak se dostáváme k otázce den; rozšíření silniční otvor o vybudování nové odpaliště na driving range. Vezmeme-li v izolaci, je to dobrý nápad. To Přinesu jízdy zóny zpět na 35 yardů a proto, aby na výzvu druhého záběru více, jako by to bylo v "starých časů ™". Skvělé! Problém vyřešen! No ... visí na mo. Je to opatření, kterým se opravuje problém, jen to pojmout? Všichni víme, že dnešní Profesionální golfisté jsou hořící míč mnohem dále, než bývaly. Rychlý sken z úředních European Tour jízdních Statistiky vám řekne, že 156 golfistů v průměru více než 280 yardů s jejich tee záběry a 11 horní průměr 300 yard! To je obrovská vzdálenost trefit golfový míček. Přesto, že řídící orgány budou předkládat statistické údaje, které údajně dokazují, že golfový míček bude jen okrajově dále, než tomu bylo před 20 lety. No, možná Iron Byron třeba hlavou dolů do posilovny, protože to je místo, kde top PRO jdou. Jejich lepší klimatizace a houpačka techniky, v kombinaci s lepšími koule, clubheads a hřídele se začínají dělat počasí výsměch Old Course odlišné reality. Připínání na zvláštní odpaliště tu a tam není řešení problému, který je zákeřně nerezavějící základy golfu nejvíce drahocenné místo.

Zpět v roce 1984, Uwe Hohn vyběhl až na talíř a hodil oštěp do vzduchu. 104,80 m daleko, že se vrátil na Zemi. V té době, a vzdálenost historie oštěpem soutěže navždy změnil. Úředníci IAAF se na sebe podívali, a dospěl k závěru, že v případě, že to není něco zatraceně rychle, že se chystá čelit možnost steeplechase konkurenta, nebo ještě hůře, člen davu se napíchl. Takže oni změnili technické specifikaci pro soutěže oštěp a při zdvihu srazil 15-20 metry pryč hází. Vítěz zůstal konkurenta, který ho hodil nejdále. Hodnota vítězství nebyla snížena změnou pravidel a sportu pokračuje, 25 let na, které mají být obsaženy bezpečně uvnitř infield obvodu 400 metrů trati.

Orgány Golf mohl hodně naučit z tohoto příkladu ...

 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Twitter
 • email
 • Reddit
 • RSS
 • Technorati
 
1 Comment »
 1. Velmi dobře napsaný článek Robin a ten, který trefit se před osmi lety! Tam je ještě žádná známka kontrol realizují ke snížení vzdálenosti golfový míček může cestovat. Věci se jen zhoršila, (nebo to má být lepší?), Protože si zvýšit tuto obavu.

  Do jisté míry nově designu kurzy přijali výzvu a poskytnout turnaje místa pro dnešní profesionály. Oni jsou nyní alespoň dobrý odst. 5 déle než Barma silnice na Wentworth klubu, kurz, který byl viděn před velmi dlouhých 30 lety. Jedná se o místa "mistrovství", které jsou v potížích, protože jsou založeny především na soukromých klubech, kteří mají omezené půdu a zdroje. Odpověď spočívá s R & A a USGA, které dostali odvahu vzít na výrobci? Umožňuje čelit, golfový míček byl dále létání od doby, kdy se zastavil vycpávky s peřím a tam byl malý zásah z vládnoucích orgánů od.

  Kevin

  Komentář od Kevin Munt - 09.11.2009

Zanechat komentář