Teine Notch restile

Robin Hiseman

9. november 2009
Robin Hiseman
Disainer

Aastal 2001, ammu enne tööhõivet EGD ilmus silmapiirile, kasutasin kirjutada artikleid riigi golf ajakirju. Üks neist, Scottish golf mag "Bunkered" käsitles mõju kaasaegse tehnoloogia projekteerimise meie ajalooline golfiväljakud. Rõhutada punkt I töötatud apokalüptiline stsenaarium, mille kohaselt teadus-ja sunniti loobuma Old Course nagu Open saal. Ma kirjeldasin viimases vaatuses selle alandav surm käes tormakas, teismelise ime, kes saamisel Claret Jug viivitamata teatab, et ta loobub "päris" golf keskenduda tasuvam "Virtual Golf World Series". Artikkel on esitatud allpool, siis võite seda lugeda endile, kuid kokkuvõttes see prognoositud järkjärguline moonutamine ja venitamine Old Course sobitada järeleandmatu märts seadmete tehnoloogia, kuni see on otsustatud, et professionaalne golf on kasvanud Old Course ja peame edasi liikuma.

Bunkered Magazine - juuni 2001 (Klikkige PDF)

Ja nii jõuame küsimust päev; pikendamine Road Hole ehitades uue tee on driving range. Eraldi võttes on see hea idee. Paneme sõidu tsooni tagasi 35 meetrit ja teha väljakutse teisel shot rohkem nagu see oli "vanasti ™. Suurepärane! Probleem lahendatud! Noh ... riputada mo. Kas see meede parandatakse probleem, või lihtsalt majutamiseks on? Me kõik teame, et tänapäeva pro golfimängijad on lõõskav palli palju kaugemale, kui nad varem. Kiire skaneerimisega ametlik European Tour sõidu statistika ütleb, et 156 golfimängijad keskmiselt rohkem kui 280 meetrit oma tee kaadrid ja 11 top keskmiselt 300 meetrit! See on tohutu kaugus lüüa palli. Ometi juhtorganid esitavad statistika, mis väidetavalt tõendavad, et golf pall läheb ainult pisut kaugemale kui ta tegi 20 aastat tagasi. Noh, võib-olla Iron Byron peab pea alla jõusaali, sest see on koht, kus top pro lähevad. Nende paremate tingimuste kiik tehnikaid koos parem pallid, clubheads ja võllid on hakanud tegema prognoosi mõnitada Old Course erinevat reaalsust. Laveerimine veider tee siin ja seal ei tegelda küsimusega, mis on salakavalalt õõnestades aluseid golf kõige tähtsamatest koht.

Back in 1984, Uwe Hohn trotted kuni plaat ja heideti oda õhku. 104,80 meetri kaugusel, see tuli tagasi Maale. Selle aja ja vahemaa ajalugu oda konkurents muutunud igaveseks. IAAF ametnikud vaatasid üksteist ja jõudis järeldusele, et kui nad ei teinud midagi päris kuradi kiire, et nad ei kavatse astuda võimalust takistusjooks konkurent, või veel hullem, liige Rahvas on läbistas. Nii nad muutsid tehniline kirjeldus Konkursi oda ja ühekorraga koputasin 15-20 meetrit ära viskab. Võitjaks jäid võistleja kes viskasid kaugemal. Väärtus võit ei vähenda sääntömuutoksen ja sport jätkub 25 aastat, mis peavad olema ohutult infield ümbermõõt 400-meetrine rada.

Golf juhtorganid võivad palju õppida seda näiteks ...

 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Twitter
 • email
 • Reddit
 • RSS
 • Technorati
 
1 Comment »
 1. Väga hästi kirjutatud artikkel Robin ja mis täysosuma kaheksa aastat tagasi! On veel mingit märki kontrolli vähendamiseks rakendatakse kaugus palli saab reisida. Asjad on ainult hullemaks, (või on see pidi olema parem?), Sest sa tõsta see mure.

  Mõningal määral äsja disain kursused on võtnud vastu väljakutse ja pakkuda turniiri toimumispaigad tänase spetsialistid. Nad on nüüd vähemalt hea par 5 pikem Birma maantee Wentworth klubi, muidugi, et oli näha väga pikka 30 aastat tagasi. See on "meistrivõistlused" kohti, mis on hädas, kuna need põhinevad peamiselt era-klubid, kes on vähe maad ja ressursse. Vastus peitub R & A ja USGA, on nad saanud julgust võtta toodab? Lets ausad, golf ball on all edasi ajast nad lõpetasid täitematerjaliks nende sulgedega ja on olnud vähe sekkumist juhtorganite alates.

  Kevin

  Kommentaar Kevin Munt - 9. november 2009

Jäta kommentaar