Teine pügala Rack

Robin Hiseman

9. november 2009
Robin Hiseman
Designer

Aastal 2001, ammu enne seda, tööhõive EGD ilmus silmapiirile, ma kasutasin kirjutada artikleid riigi golf ajakirju. Üks neist, Scottish golf mag, "soetavad" käsitletud mõju kaasaegse tehnoloogia design meie ajalooline golfiväljakud. Rõhutada punkti I töötatud apokalüptiline stsenaarium, mille kohaselt teadus-ja olid sunnitud loobuma Old Course kui avatud saal. Ma kirjeldasin viimases vaatuses oma alandav surm käes tormakas, teismeline imelaps, kes saamisel Claret Jug, kohe teatab, et ta loobub "päris" golf keskenduda tasuvam "Virtual Golf World Series". Artikkel on esitatud allpool, siis võite lugeda endile, kuid kokkuvõttes see prognoositust järkjärguline moonutamine ja venitamine Old Course sobitada järeleandmatu märts seadmete tehnoloogiat, kuni see on otsustatud, et professionaalne golf on kasvanud Old Course ja peame edasi liikuma.

Soetavad Magazine - juuni 2001 (kliki et näha PDF)

Ja nii jõuame küsimust päev; laiendamine Road Hole ehitades uue tee on sõidurada. Eraldi võttes on see hea idee. See toon sõidu tsooni tagasi 35 meetrit ja teha väljakutse teisel shot rohkem nagu see oli "vanasti ™. Suurepärane! Probleem lahendatud! Noh ... riputada mo. Kas see on meede, millega parandatakse probleem, või lihtsalt mahutab see? Me kõik teame, et tänapäeva pro golfimängijad on lõõskav palli palju kaugemale kui varem. Quick Scan ametlikus European Tour sõidu statistika ütleb, et 156 golfimängijad keskmiselt rohkem kui 280 meetrit oma tee kaadrid ja 11 top keskmiselt 300 meetrit! See on tohutu kaugus lüüa palli. Ometi juhtorganite esitab statistika, mis väidetavalt tõendavad, et golf pall läheb ainult veidi kaugemale, kui see 20 aastat tagasi. Noh, võib-olla Raud Byron peab pea alla jõusaali, sest see on koht, kus top pro lähevad. Nende parem kliimaseade ja kiik tehnikat koos parema pallid, clubheads ja võllid on hakanud tegema prognoos mõnitada Old Course erinevat reaalsust. Laveerimine veider tee siin ja seal ei tegelda küsimusega, mis on salakavalalt roostetamine sihtasutuste golf kõige tähtsamatest saal.

Tagasi aastal 1984, Uwe Hohn traavi kuni plaat ja Vaieldav oda õhku. 104,80 meetri kaugusel, see tuli tagasi Maale. Selle aja ja kauguse ajalugu oda konkurents muutunud igaveseks. IAAF ametnikud vaatasid teineteisele otsa ja jõudis järeldusele, et kui nad ei teinud midagi päris kuradi kiire, et nad ei kavatse astuda võimalust takistusjooksu konkurent, või veel hullem, liige Rahvas on läbistas. Nii et nad muutsid tehnilise spetsifikatsiooni konkurentsi oda ja insult koputasin 15-20 meetrit maha viskab. Võitja jäi konkurent, kes viskas kaugemale. Väärtus võit ei vähenda sääntömuutoksen ja sport jätkub, 25 aastat hiljem, mis peavad olema ohutult Infield ümbermõõt 400-meetrine rada.

Golf juhtorganite võiks palju õppida seda näiteks ...

 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Twitter
 • email
 • Reddit
 • RSS
 • Technorati
 
1 Comment »
 1. Väga hästi kirjutatud artikkel Robin ja üks, mis tabas märki kaheksa aastat tagasi! Seal on veel mingit märki kontrolli vähendamiseks rakendatakse kaugus palli saab reisida. Asjad on ainult hullemaks, (või on see pidi olema parem?), Sest sa tõsta see mure.

  Mõningal määral äsja disain kursused on võtnud vastu väljakutse ja pakkuda turniiri toimumiskohas tänase spetsialistid. Nad on nüüd vähemalt hea par 5 pikem Birma maantee Wentworth klubi, muidugi, et oli näinud väga pikka 30 aastat tagasi. See on 'Championship "kohti, mis on hädas, et need põhinevad peamiselt erasektori klubid, kes on vähe maad ja ressursse. Vastus peitub R & A ja USGA, on nad said julgust võtta toodab? Lets ausad, golf pall on lendavad veelgi ajast nad lõpetasid topivad neid sulgedega ja on olnud vähe sekkumist juhtorganite alates.

  Kevin

  Kommentaar Kevin Munt - 9. november 2009

Jäta kommentaar